UXDE dot Net

Sony Xperia T już jest aktualizacja z systemem Android 4.1.2 JB

Autor: Pawel Cebula | Opublikowano: | 5 komentarzy

Sony Xperia TProducenci smartfonów z Androidem w pierwszej kolejności aktualizują oprogramowanie na swoich flagowych modelach. Właściciele Sony Xperia T dość niecierpliwie wyczekiwali na moment, aż japoński producent udostępni aktualizację z systemem Android 4.1.2 Jelly Bean. Nowe wydanie systemu już teraz jest dostępne przez OTA.

Sony Xperia T

Przez bardzo długi czas, flagowym modelem w ofercie japońskiego producenta był Sony Xperia S. Sytuacja uległa zmianie po ostatnich targach IFA, podczas których zaprezentowano trzy nowe urządzenia z linii Xperia. Jednocześnie topowym modelem stał się Sony Xperia T. Najpoważniejszym rozczarowaniem w kontekście tego urządzenia była wersja systemu zastosowanego fabrycznie – Android 4.0.4 ICS nie do końca pasował do tego modelu.

Japoński producent dość konsekwentnie unikał konkretnych deklaracji co do terminu wydania aktualizacji do Androida 4.1 JB. W połowie grudnia, Sony potwierdziło, które modele Xperia otrzymają Jelly Bean. W przypadku Sony Xperia T, aktualizacja miała pojawić się już na początku przyszłego roku, a to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich osób, które mają dość Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Android 4.1.2 dla Sony Xperia T

Od niedawna, pierwsi użytkownicy smartfonu Sony Xperia T mają możliwość instalacji Androida 4.1.2 Jelly Bean. Aktualizacja wnosi wszystkie nowości, jakie zostały uwzględnione przez Google podczas prac. Producent z kolei dołożył wielu starań, aby po aktualizacji wydłużył się czas pracy urządzenia na zasilaniu bateryjnym. Android 4.1 JB dla Sony Xperia T, bez zaskoczenia, jest bardzo dobrze przygotowaną aktualizacją – wielu użytkowników z całą pewnością będzie zadowolonych tym, ze Sony nadmiernie nie zmieniło wyglądu interfejsu, wprowadzając jedynie drobne udoskonalenia.

Oprogramowanie przeznaczone dla Sony Xperia T w międzynarodowej wersji, jest oznaczone symbolem 9.1.A.0.420 – producent przygotował również aktualizację dla innych modeli, dostępnych wyłącznie w ofercie konkretnych operatorów sieci komórkowych. Osoby, które są zainteresowane tym, jak Android 4.1.2 JB działa w przypadku Sony Xperia T, zachęcam do obejrzenia powyższego nagrania wideo.

[via XperiaBlog]

Paweł Cebula

Lubię smartfony, tablety i mobilne systemy operacyjne. Pracuję w Samsung R&D Institute Poland. Potrafię coś tam, coś tam...

  • Pingback: туроператор по израилю()

  • Pingback: туроператор по израилю()

  • Pingback: Source()

  • aga.m74

    Artykuł był napisany 27 grudnia.Dziś jest 20 stycznia i jak narazie moja xperia nie wyszukuje aktualizacji do J.B. Dodam,że nie mam telefonu brandowanego przez sieć,lecz telefon kupiony w salonie Sony.

  • karol

    ja 2 dni temu odebrałem swoją xperie z serwisu (po próbie aktualizacji poszła płyta główna) i telefon pokazuje ze mam zainstalowanie najnowsze aktualizacje a mam androida 4.0.4