UXDE dot Net

HTC One będzie wyglądał tak jak wcześniej przewidywano?

Autor: Pawel Cebula | Opublikowano: | 0 kometarzy

Jak doskonale wszystkim wiadomo, aktualna sytuacja HTC jest bardzo słaba – potwierdzają to wyniki sprzedaży, jak i raporty finansowe. Mimo wszystko, cała branża niecierpliwie wyczekuje na premierę HTC M7, który oficjalnie ma się nazywać HTC One. Jak oficjalnie będzie wyglądał ten model? Okazuje się, że pierwsze przecieki mogą być prawdziwe.

HTC OneJak na razie, tajwański producent ma w swoim portfolio kilka naprawdę rewelacyjnych urządzeń, takich jak HTC Droid DNA, czy jego odpowiednik przeznaczony na rynek azjatycki – HTC Butterfly. Wiele osób jednak niecierpliwie wyczekuje, aż wreszcie pojawi się HTC One. Model ten zapowiada się wyjątkowo interesująco, chociażby z racji bardzo dobrego aparatu.

Producent rzekomo ma zastosować trzy oddzielne sensory rejestrujące obraz, a następnie scalające je w jedno zdjęcie. Rozdzielczość aparatu HTC One ma oferować 13 Mpx. Wygląda więc na to, że aparat może być zdecydowanie lepszy, niż w przypadku Sony Xperia Z. Na ostateczne rozstrzygniecie przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. Czego dowiedzieliśmy się poza tym, że HTC One będzie oficjalną nazwą dla modelu HTC M7?

Jak będzie wyglądał HTC One / HTC M7?

W przypadku HTC One wyjątkowo dużo emocji wzbudza kwestia wyglądu. Trzeba przyznać, że wygląd smartfonów tego producenta jest dużym plusem. Niewielu producent potrafi zrobić równie estetyczne i dobrze wykonane urządzenia. Jakiś czas temu pojawiły się przecieki dotyczące wyglądu HTC One. Kolejne rendery wyglądały dość prawdopodobnie, jednak źródło ich pochodzenia jest raczej mało wiarygodne.

Jak bumerang powracają pierwsze grafiki prezentujące HTC One. Kolejne źródła potwierdzają, że właśnie tak, jak początkowo przypuszczano, będzie wyglądał najnowszy flagowy model tego producenta. Trzeba przyznać, że kolejne rendery wyglądają coraz ciekawiej i realniej. Do oficjalnej premiery nowego modelu pozostało już naprawdę niewiele czasu i możemy być pewni, że w ciągu najbliższych tygodni pojawią się kolejne rewelacje dotyczące HTC One. Zanim rozpoczną się targi Mobile World Congress 2013 możemy mieć do czynienia z konkurentem dla nadchodzącego Samsunga Galaxy S IV.

[za Android Guys]

Paweł Cebula

Lubię smartfony, tablety i mobilne systemy operacyjne. Pracuję w Samsung R&D Institute Poland. Potrafię coś tam, coś tam...