UXDE dot Net

Galaxy Note 3 i Galaxy S4 otrzymają Samsung S Orb?

Autor: Pawel Cebula | Opublikowano: | 1 komentarz

samsung galaxy note 3Stopniowo pojawia się coraz więcej informacji dotyczących modelu Samsung Galaxy Note 3, który najprawdopodobniej zadebiutuje dopiero po wakacjach. Istnieje duża szansa na to, że model ten – podobnie jak Galaxy S4 – otrzyma funkcję Samsung S Orb, o której mówi się od pewnego czasu.

Samsung S Orb

Pierwszy smartfonem, który miał zaoferować S Orb był Samsung Galaxy S4. Podczas oficjalnej premiery tego modelu okazało się, że producent nie zdecydował się na zastosowanie tego rozwiązania. Podobno ma to związek z koniecznością dopracowania nowych rozwiązań. Samsung S Orb jest adaptacją znanego wszystkim Google Photo Sphere, który pojawił się wraz z modelem Nexus 4.

Samsung Galaxy Note 3

Istnieje duża szansa na to, że wraz z premierą Samsunga Galaxy Note 3, pojawi się również Samsung S Orb. Najnowszy tabletofon ten firmy ma ku temu pełne prawo – w końcu będzie to zdecydowanie najbardziej funkcjonalny i wydajny produkt, jaki Samsung oferuje w segmencie urządzeń z systemem Android. Obecność S Orb w Galaxy Note 3 nie powinna być zbyt dużym zaskoczeniem.

Kiedy premiera?

Wszystko wskazuje na to, że Samsung chce powiązać S Orb z systemem Android 5.0 Key Lime Pie. Wraz z nowym wydaniem systemu producent zaoferuje szereg nowych możliwości, standardowo niedostępnych w systemie Android. Aktualizacja do Androida 5.0 jest przewidywana dla więkzości topowych modeli jak Galaxy S3 i Galaxy Note 2.

[za PocketNow]

Paweł Cebula

Lubię smartfony, tablety i mobilne systemy operacyjne. Pracuję w Samsung R&D Institute Poland. Potrafię coś tam, coś tam...

  • http://twitter.com/michawietecki Magic Mike ☆★☆

    Google pgoto sphere -no niezły wypas -Potrzeba dopracowania…hmm
    Pierdolenie.
    Ta opcja wspaniale działa w samochodach google street view.
    Wolę Nota 3 z alternatywą np windows rt i głośniczkami stereo a najlepiej pełną windows 8 i mogę dać za niego wtedy 3500 na starcie.